Papírový diář Doller – nepřekonaný pomocník

Pracovní snídaně, potom v kavárně vyřídit nějaké e-maily, oběd s kamarádkou, odpolední schůzka, večer přednáška na univerzitě… Tak nějak vypadá jeden z mých dní v diáři. Pravda, tak by mohl vypadat v jakémkoliv diáři. V Dolleru to ovšem je ještě o něčem více.

Jak to s Dollerem začalo?

Před 3 lety jsem podpořil zajímavou kampaň na Startovači. Byla to kampaň na motivační diář, který sliboval být něčím lepším než jen kalendářem s řádky rozdělenými po jednotlivých hodinách. 

Pomáhá mi jednoduše si stanovit cíle, ujasnit si plány na další rok a převést je na menší, snadněji uskutečnitelné kroky pro jednotlivé měsíce a týdny. Jsme tak spolu už 3 roky a v lednu se vydáme na rok čtvrtý.

Proč ho stále používám?

Doller si neklade malé cíle, stejně jako většina jeho uživatelů. Velmi praktickou součástí Dolleru je, že nemá určené přesné datum. Můžete s ním tak začít pracovat během kterékoliv části roku se vám zachce. Data si už dopíšete sami podle sebe.

Kromě praktických prostorů na poznámky disponuje také možností vyhodnocovat své cíle a uplynulé měsíce. Můžete tak přehledně sledovat svůj pokrok měsíc za měsícem a těšit se z něj.

Praktickým bonusem je také kapsička na konci diáře, která předchází rozházeným vizitkám po peněženkách či taškách. Před ní také naleznete mapu světa, kam si můžete zakreslovat, které státy jste již navštívili a které vás čekají.

Pokud sebou nosíte více věcí a víte, že diáře a knížky v měkké vazbě u vás dostávají na frak, tak sáhněte po Dolleru. Díky pevné vazbě vydrží opravdu hodně. Se mnou přežil každodenní cesty do práce, ale i cestu stopem po Pobaltí nebo mnohé výjezdy vlaky i autem do zahraničí.

Vytvořen s láskou…

U mnohých výrobků nevíte, kdo za nimi stojí. Prostě je koupíte na pultu obchodu a život jde dál. To se vám s Dollerem nestane. Je to diář s příběhem, do kterého kluci z Dolleru opravdu dávají srdce. Můžete je sledovat například na Instagramu, kam dávají i praktické tipy na jednoduché kresby pro posunutí vašeho diáře na profesionální úroveň.

Co všechno obsahují mé Dollery… to je na dlouho. Vy však ten svůj můžete začít plnit už příští týden nebo s ním obdarovat vaše blízké či známé na blížící se Vánoce. Koupit ho můžete zde.


/PS/ Ano, pokud si koupíte Doller přes výše uvedený odkaz, získám z něj 10 % provizi. Nikdy bych vám však nedoporučoval něco, čemu bych nevěřil a sám to nepoužíval.

A proč jako minimalista mluvím o nějakém předmětu a doporučuji vám ho? Protože minimalismus podle mě není o tom nekonzumovat. Nechci být mnichem s miskou na rýži a meditační podložkou, jako jedinými věcmi. Minimalismus je o tom zbavit se nadkozumu a dát prostor tomu důležitému.

Ano, mohl bych vám říkat, ať používáte kalendáře v telefonu. Já s nimi však nejsem tolik spokojen a dle mého má Doller takovou přidanou hodnotu, že se zkrátka vyplatí ho mít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..