O blogu

Minimalisticky.cz se zrodilo v teplém červenci roku 2015. Po pár měsících osobního aplikování minimalismu do mého života.
Byl to takový pokus, zda to má smysl. Pak blog začalo pár lidí číst a já si říkal, že by bylo super, aby blog i nějak vypadal.
Tak se v září roku 2015 přesunul na doménu Minimalisticky.cz a od té doby se vám jeho prostřednictvím snažím přinášet zajímavé věci ze světa minimalismu, udržitelného životního stylu, odpovědného nakupování, ekologického přístupu k životu a hlavně vlastní minimalistickou tvorbu.

Dnes je blog nejen zde, ale také na Facebooku a chodí i do vašich emailových schránek.

Pokud vás zajímá, o čem minimalismus je, není nic jednoduššího než kliknout v menu na O minimalismu (nebo přímo zde na tento odkaz), kde se dozvíte základní informace. Pokud ve vás budou stále nějaké nejasnosti či otázky, tak se nebojte o ně podělit, rád vám je zodpovím.

Nerad bych se s blogem ubíral pouze cestou minimalistického životního stylu. Ač je to pěkné a velmi funkční, tak to je jen osamocený prvek. Myslím si, že by měl být propojený s odpovědným a udržitelným způsobem života. I přesto chci, aby minimalismus zůstal ústředním tématem Minimalisticky.cz – jak taky jinak podle názvu.
Rád bych svým blogem obohatil a přinesl nové informace či náhledy na život všem, kterým přijde něco špatně, se stylem konzumního života, jaký žijeme. Všem, kteří by rádi měli ve svém životě více prostoru pro věci, které je baví, naplňují a jsou pro ně důležité.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..